Sonra İzle
İzledim
One Week Friends (2022)

Genel Bakış

Türü:

Shenghua Lisesinin tekrar sınıfına yeni transfer öğrenci olan Lin Xiang Zhi gelir. O sessiz ve akıllıdır ama her zaman yalnızdır. Diğer öğrencilerle arkadaş olmaz. Ancak bu şekilde sınıfın hareketlileri Xu You Shu, Song Xiao Nan ve Gao Leng Xueba Jiang Wu'nun dikkatlerini çeker. Xu You Shu, sürekli olarak Lin ile arkadaş olmak ister. Xiang Zhi, Lin Xiang Zhi'nin sırrını keşfeder. Özel bir hastalıktan muzdarip olduğu ortaya çıkar. Bu hastalık, arkadaşlarıyla ilgili anılarını sadece yedi gün tutabilmektedir. Bu yalnız kıza yardım etmek için Xu You Shu daha aktiftir ve dört kişi sürekli kendilerine ait sürprizler ve anılar yaratmak için bir 'kıyamet günü hayatta kalma' ekibi oluşturur. Ama, Lin Xiang Zhi'nin hastalığının arkasında daha üzücü bir sır vardır.

Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5.7 (112 oy)
Beğeniler
İzlenme
1475
Yapım Yılı
Süre
106 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
One Week Friends fragmanını izle
2022

Yorumlar (1)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Tüm Yorumlar

  • NN
    NN Ziyaretçi
    Offf son sahneler boğazımı düğümledi resmen. Ölen arkadaşları için çok üzüldüm ama arkada kalanlar beni daha çok üzdü. Özellikle insanların başrol kızı suçlaması ve zorbalaması, onunda kendini suçlaması ve acı çekmesi beni daha çok üzdü. Böyle bir şey yaşadığımı düşündüm bir an gerçekten çok üzücü. Oyuncular harika iş çıkarmış. Jinmai ve Lin yi ikiside sevdiğim oyuncular ve gerçekten iyi oyuncular.
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
Kapat