EXchange 2.Sezon 2.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
EXchange : 2.Sezon 2.Bölüm izle
EXchange

EXchange

Takip Et
EXchange : 2.Sezon 2.Bölümünde;

EXchange 2.Sezon 2.Bölüm izle, Each participant gets the introduction letter that is written by his or her ex. They read the letter out loud with all the participants present. Some of them get emotional and even cry while they read it. After reading the letter from their exes, each ex-couple is given a chance to have an online chat and talk about how they really feel after the break-up.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti admin tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (1)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Tüm Yorumlar

  • İlk mektupta ilk cümlede 'hiç depresif görmedim' dediğinde ben ne kadar şen şakrak diyor demek ne güzel demiştim, ama mektubun sahibi çok fafrklı yorumladı. Çoğu mektupta böyle çeliştik anladığımla onların anladıkları ile, daha karamsar yaklaştılar şaşırdım . Love Transit izlemiştim neden ayrıldıklarını hikayelerinden anlamaya çalıştım bazılarını çözemedim de, çok merak ediyorum bu programlarda nedenleri hep, inşallah bunda bahsederler ,heyecanla bekleyelim bakalım. Çeviri için teşekkürler, yeni keşfettim programı..

    Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
Kapat